Четвер, 18.04.2024, 17:16

Главная » 2020 » Квітень » 7 » Поради психолога.
Поради психолога.

Дитина на карантині,

або як правильно пережити вимушені канікули вдома.

Зараз дуже непростий період для всіх, і помилково вважати, що діти нічого не помічають.

Батьки рекомендую зробити усе необхідне і залежне від вас, щоб діти під час карантину:

1.  Перебували в обмеженому від зовнішніх впливів просторі;

2.  Дотримувалися санітарно-гігієнічних вимог і правил поводження під час карантину;

3. Не контактували з іншими, окрім членів сімї, тому намагайтесь менше ходити в гості,

Не відвідувати громадських місць та уникати великого скупчення людей.

Поставтесь до цього відповідально. А також:

Заняття для дитини

Настільні ігри: знайдіть час пограти з дитиною в його улюблену настільну гру. Спорт, яким можна зайнятися біля дому: м’яч, ракетки для тенісу, велосипед чи інше — і дитині вже буде цікавіше проводити час.
         Навчити готувати прості страви. Коли ви готуєте щось вдома — залучайте дитину також вчитися кулінарній справі. Можна приготувати разом печиво чи прості канапки, які вона потім може зробити самостійно. Заняття цікаве й у житті знадобиться. Заняття творчістю. В інтернеті можна знайти різноманітні майстер-класи з хенд-мейду: аплікації, вишивки, виготовлення ляльок - мотанок, декупаж, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів, виготовлення домашнього мила і т. д — тут уже треба радитися особисто з дитиною.

Навчання
         Не забувайте, що це карантин, а не канікули. Діти відстають від шкільної програми, а потім їм доведеться наздоганяти її. Знайдіть з дитиною в інтернеті додаткову цікаву інформацію з пройденого матеріалу, подивіться відеоуроки на освітніх ресурсах або документальні фільми, які розширять знання дитини в рамках шкільної програми. Домовтеся з дитиною, що за час карантину вона прочитає книгу, яку сама вибере.  Перегляд фільмів
         Пошукайте в інтернеті фільми, які можна дивитися з дітьми. Але не дивіться більше одного фільму в день.

Зберігайте спокій, контролюйте навчання дітей і будьте здорові!

Разом, ми впораємось з усіма викликами сьогодення.

Просмотров: 383 | Добавил: Lera | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2020  »