Неділя, 19.05.2024, 18:05

Главная » Файлы » Дистанційне навчання

Природознавство, географія. Дистанційне навчання 18.05-22.05.
[ Скачать с сервера (152.5 Kb) ] 19.05.2020, 08:59

понеділок

Природознавство 8 клас

Кріль. Зовнішній вигляд, спосіб життя, господарське значення.

Подивитись відео за посиланням: https://youtu.be/1svB3qGjSWY

ПРОЧИТАТИ ТЕКСТ, запам’ятати прочитане

Кріль— рід гризунів родини   зайцеподібні. Інколи кролями називають всіх дрібних представників родини зайцевих Довжина тіла дикого кролика 35—45 см, вага 1,3—2,2 кг колір хутра сіро-коричневий. Батьківщина кроликів — південний захід Європи та північний захід Африки. Був завезений та дуже поширився у Центральній Європі, Великій БританіїНовій ЗеландіїАвстраліїПівденній Америці і північній частині США. В Україні зустрічається у південно-західній частині. Мешкає на відкритих ділянках великими колоніями, живиться трав'янистою рослинністю. Розмножується декілька разів на рік, приносячи по 3-9 кроленят. Є об'єктом полювання заради хутра та м'яса.

В деяких регіонах завдає великої шкоди. Так, після завезення до Австралії, внаслідок незначної кількості тамтешніх хижаків, сталося неконтрольоване зростання популяції кроля, було фактично знищено великі ділянки рослинного покриву, що призвело до скорочення чисельності кількох видів тварин місцевої фауни, тому інтенсивно знищується людиною.

Приручений людиною, від дикого кролика походять всі породи свійського кролика

Географія 9 клас

Населення області, його національний склад.

ПРОЧИТАТИ ТЕКСТ:  За офіційною інформацією держкомстату населення Донецької області станом на 1 січня 2015 року становило 4 313 487 осіб (міське 90,9%, сільське 9,1%), проте реальна кількість наявного населення є набагато меншою, через війну на Донбасі[ На Донецьку область на початку 2014 р. припадало бл. 9,6% всього населення України (міського - 12,6%, сільського - 2,9%). Густота населення була на рівні 164 ос./км² (1 місце серед регіонів України).

Особливістю національного складу населення Донецької області є його багатонаціональність, за даними Всеукраїнського перепису населення на території області проживали представники понад 130 національностей і народностей.  У національному складі населення Донецької області переважна більшість українців, чисельність яких становила 2744,1 тис. осіб, або 56,9% від загальної кількості населення. За роки, що минули від перепису населення 1989 року, кількість українців зросла на 1,9%, а їх питома вага серед жителів Донецької області – на 6,2 відсоткових пункти.

ЗАПИСАТИ:  Особливістю національного складу населення Донецької області є його багатонаціональність, за даними Всеукраїнського перепису населення на території області проживали представники понад 130 національностей і народностей

Категория: Дистанційне навчання | Добавил: Lera
Просмотров: 158 | Загрузок: 4 | Рейтинг: 0.0/0