Неділя, 19.05.2024, 19:03

Главная » Файлы » Дистанційне навчання

8кл. Текст підсумкової контрольної роботи з української мови.
20.05.2020, 11:33

підсумкового контрольного списування

з української мови

для здобувачів освіти 8 класу

Весняний ліс

Ще вчора йшов дощ. А сьогодні вже весняне сонечко висушило весняні стежки і вкрило галявину оксамитом зелених трав.

А до чого ж цікаво в лісі! Ось барвистий метелик пурхає над дубами. Ці метелики зимують у щілинах. Тому й перші з’являються серед комах. Низько над землею гуде джміль. Це  дуже корисні комахи.  Вони запилюють квіти.

Прокинулася після зимової сплячки і зелена ящірка. А ви бували у весняному лісі?

Граматичне завдання

1. У поданому реченні визначити і підкреслити головні та другорядні члени речення:

1. Розібрати слова за будовою:

Сонечко, висушило, стежки, запилюють.

1. Над кожним словом речення надписати частину мови:

Вони запилюють квіти.

Індивідуалізація:- Учень Чаркін О. - виконує лише  1 граматичне завдання: в реченні знайти і підкреслити іменники.

- Учні ІІгр (Дмитрієнко М., Іблієв О., Каленіченко В., Корнеєв В., Солдатенко О.)  - виконують лише 1 та 2 граматичне завдання.

Диференціація: Учень Чаркін О. – не пишеь останні 2 речення.

Категория: Дистанційне навчання | Добавил: Lera
Просмотров: 162 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0