Неділя, 19.05.2024, 17:41

Главная » Файлы » Дистанційне навчання

1кл. Дистанційне навчання 18.05-22.05.
[ Скачать с сервера (92.0 Kb) ] 19.05.2020, 10:22

1.Навчання грамоти  ( Читання )

Тема :  Апостроф. Графічна роль  апострофа в українській мові . Закріплення вимови слів з апострофом . Робота над прислів’ями .

2.Я  досліджую світ

Тема :Літо . Сезонні зміни влітку : спека , грози . Екскурсія в сад

3. Фізична культура

Тема : Теоретичні відомості . Місце для проведення змагань , спортивні одяг та взуття . Ходьба зі зміною темпу .Стрибки на двох ногах на місці , пересування через умовну перешкоду,зстрибування та підстрибування ( висота 10- 15 см ) .  Гра   « Слухай сигнал»

• 1.Формування навичок засвоєння учнями слів зі знаком "апостроф",вчити читати слова з апострофом,виробляти уміння встановлювати звуко-буквенний аналіз у таких словах, поповнювати словниковий запас учнів, розвивати мовленнєві навички,виховувати любов до сім’ї та праці. Рекомендовано читання  ( Буквар стр. 145) Відеосупровід до уроку навчання грамоти. Апостроф http://1drv.ms/19XNAlk

2.Формувати уявлення про сезонні зміни , називати літні  місяці;дотримуватись поведінки в природі , брати посильну участь в природоохранній  діяльності .

3 . Формування навичок повторень техніки виконання команд ,  дотримання правил техніки безпеки під час занять фізичними вправами .

19.05.

1.Навчання грамоти  ( Читання )

Тема :  Апостроф. Графічна роль  апострофа в українській мові . Закріплення вимови слів з апострофом . Робота над прислів’ями .

2. Навчання грамоти  (Укр. мова )

Тема : Повторення вивченого

3. Математика

Тема : Віднімання в межах 10 . Креслення прямої через дві  точки за допомогою лінійки .

4. Я  досліджую світ

Тема : Літо . Сезонні зміни влітку : спека , грози . Екскурсія в сад

5.Трудове навчання

Тема : Складання з паличок :

«Прапорець , телевізор»

1. Формування навичок засвоєння учнями слів зі знаком "апостроф",вчити читати слова з апострофом,виробляти уміння встановлювати звуко-буквенний аналіз у таких словах, поповнювати словниковий запас учнів, розвивати мовленнєві навички. Рекомендовано читанн  ( Буквар стр. 146)

АПОСТРОФ [1 КЛАС] НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН?

Апостроф. Вірш, загадки, ігрова вправа #апостроф

2.Формувати навички   коментування практичних дій ;користування  інструкціями , вказівками  , порадами  вчителя  , використовувати його допомогу ; розвиток практичної та контролюючої діяльності . Прописати  по два рядка маленької букв  м , в (Букварик стр. 149) Списати  текст «Народна пісня» , підкреслити букви  м , в.

3. Повторити нумерацію в межах 10 . Пряма і зворотня лічба в межах 10  ; розрізняти поняття пряма та крива лінії . Виховувати позитивне ставлення до предмета .(Математика стр. 125) ; Рекомендовано виконати завдання №3 ; №4    . Прописати  цифри  3 , 4

4 Формувати уявлення про сезонні зміни , називати літні  місяці;дотримуватись поведінки в природі , брати посильну участь в природоохранній  діяльності .

5.  В ході урок  навчити дотримуватися дитину виконувати трудові операції за наслідуванням , організовувати  робоче місце для роботи з конструктором , вміти називати основні деталі різних конструкторів . Виховувати громадянські та соціальні компетентності .

Категория: Дистанційне навчання | Добавил: Lera
Просмотров: 159 | Загрузок: 4 | Рейтинг: 0.0/0